Aktuality

Jak se připojit v 8 bodech:
 • Prostudujte si dokumenty , ať víte do čeho jdete ;-)
 • Zaregistrujte se
  Bez registrace nelze zájemce připojit! Registrace je nezávazná, údaje z ní slouží pouze pro kontakt se zájemcem a přebírá je náš informační systém při převodu na člena (připojení k naší síti).
 • Vyčkejte na naši odezvu
  Dáme vám vědět mailem, nebo telefonicky, pokud nemáte mail, jestli je připojení možné, či nikoliv.
 • Objednejte si zařízení
  V mailu od nás (či telefonicky) budete mít doporučené vhodné zařízení. Je možné je přímo objednat v elektronickém obchodě, kliknutím na odkaz a zboží vám přijde na dobírku. Můžete samozřejmě použít i jiné vlastní zařízení. Více v sekci "Technika".
 • Nainstalujte zařízení
  Nainstalujte anténu, natočte ji směrem k našemu přístupovému bodu, a propojte anténním kabelem s vaším WiFi zařízením. Pokud použijete AP klienta (krabičku), pak je potřeba ještě připojit toto zařízení do vašeho počítače pomocí ethernet kabelu. (Pokud si nevíte rady je možné se domluvit na instalaci.)
 • Připojte se
  Ten den, kdy budete mít nainstalováno, budete i připojeni. Stačí se jen ozvat, abychom domluvili všechny nutné podrobnosti a zaregistrovali vás mezi členy naší sítě. Po registraci obdržíte automaticky mail se všemi potřebnými údaji.
 • Zaplaťte vstupní příspěvek
  Do 7 dnů, po připojení je nutno zaplatit vstupní a první měsíční poplatek na náš účet v E-Bance s variabilním symbolem, který dostanete přidělen.
  V případě, že neobdržíme tento poplatek do 7 dnů, máme za to, že s připojením nejste spokojeni a nechcete ho už dále využívat. Budete automaticky odpojeni od naší sítě.
 • Pošlete přihlášku
  Po zaplacení nám prosím zašlete poštou vyplněnou a podepsanou přihlášku ve 2 kopiích na adresu sídla našeho sdružení. (najdete ji v hlavičce přihlášky) Jedna kopie vám bude potvrzená vrácena. Podpisem přihlášky stvrzujete, že jste si prostudovali dokumenty (viz první bod) a že se podle nich budete řídit při využívání našeho připojení.